Laureatenlijst tweede zit 2016-2017

Behaalden het DIPLOMA BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le DIPLOME BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

DECORTE Colin               Voldoende wijze
DE VOCHT Roel               Voldoende wijze
DE VUYST Thomas          Voldoende wijze
HENDRICKX Lisa              Voldoende wijze
LALLEMAND Anton           Voldoende wijze
LORREYNE Anouk           Onderscheiding
MAERVOET Geert            Voldoende wijze
OOSTERS Delphine          Voldoende wijze
SCHILTZ Jan                     Onderscheiding
STAS Adriaan                   Voldoende wijze
STORME Edouard             Voldoende wijze
VAN CAUTEREN Boris       Voldoende wijze
VANGELABBEEK Lien       Voldoende wijze
VAN KESTEREN Louise      Voldoende wijze
VERBERCK Joren               Voldoende wijze
VERHAEGHE Gert              Voldoende wijze
VERSTUYFT Andreas          Voldoende wijze


Section francophone:

CLECH Hugo                    Satisfaction
DEDOBBELEER Alexei     Satisfaction
D’HONT Alexandre            Satisfaction
DONEUX Louis                 Satisfaction
MANSUY Jacques            Satisfaction
QUENTINET Pierre            Satisfaction



Behaalden het DIPLOMA BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE

Ont obtenu le DIPLOME BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE

Nederlandstalige afdeling:

BOITS Siemon                   Voldoende wijze
KETELERS Brecht             Onderscheiding
LODEWYCKX Seth             Voldoende wijze
SUDARMINTO Surya Adhi   Voldoende wijze
VAN KEULEN Jef                Voldoende wijze

Section francophone:

ALJBOUR Raed                    Satisfaction

Behaalden het DIPLOMA VAN MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le DIPLOME DE MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

ARTOIS William                Voldoende wijze
BRAEM Sophie                  Onderscheiding
DERUDDER Joyce             Voldoende wijze
GODDAERT Benjamin        Voldoende wijze
MOYERSOEN Olivier          Voldoende wijze
PENEN Gregory                  Voldoende wijze
PRINSEN Astrid                  Voldoende wijze
QUINTENS Lewie                 Onderscheiding
THOMASSEN Bert               Voldoende wijze
VAN DOORSELAER William  Voldoende wijze
VAN LINDEN Francis             Onderscheiding
VAN ZUNDERT Dries             Voldoende wijze

Section francophone:

ANDRÉ Valentin                Satisfaction
HARLET Maxime               Satisfaction
MERY Valentin                  Satisfaction
VAN WILDER Thierry          Satisfaction




 

Naar nieuwsoverzicht