Organogram

Personeel

Algemeen Directeur

Dr. Rowan Van Schaeren

Onderwijzend personeel

  Nautische Faculteit

  • Faculteitshoofd: Kathy Speelman
  • Axel Annaert, Abed Benmestoura, Kris De Baere, Rudy Dequick, Werner Jacobs, Ynse Janssens, Vincent Leysen, Raf Meskens, Anne-Pascale Mornard, Tim Poels, Geert Potters, Christophe Sensen, Marieke Uten, Linda Van Dessel, Bie Van Deun, Veerle Van Driessche, Patricia Van Langenhoven, Helga Van Noten, Helen Verstraelen, Remke Willemen

  Faculteit Scheepswerktuigkunde

  • Faculteitshoofd: Willem Maes
  • Stefaan Bueken, Tim Cools, Rik Floren,Tim Janssens, Raf Maes, Jos Noteboom, Geert Potters, Marc Sterkens, Filip Van Gutte, Remke Willemen

  Faculteit Wetenschappen

  • Faculteitshoofd: Ludwina Van Son
  • Diane Aerts, Peter Bueken, Christophe Collard, Tim Cools, Pieter Decancq, Ralph De Wit, Tim Geerts, Gwendoline Gonsaeles, André Hage, Bart Heylbroeck, Evert Lataire, Deirdre Luyckx, Alison Noble, Theo Notteboom, Geert Potters, Birger Raa, Carine Reynaerts, Olivier Schalm, Koen Vastmans, Kris Verbeeck, Robert Verbist, Marc Vervoort

Ondersteunende diensten

  • Bibliothecaris: Han Jacobs
  • Coördinator Maatschappelijke Dienstverlening: Bie Van Deun
  • Coördinator Communicatie & Internationalisering: Willem Bruyndonx
  • Coördinator Hydrografie: Mathias Smidt
  • Coördinator Kwaliteitszorg: Helen Verstraelen
  • Coördinator Onderwijs en Onderwijsvernieuwing: Ilse Bogaert
  • Coördinator Wetenschappelijk Onderzoek: Marc Vervoort
  • Wetenschappelijk medewerker: Olivier Schalm
  • Coördinator Wetenschapscommunicatie : Ilse Bogaert
  • Studentenbegeleiding: Sylvia Adriaenssens
  • Verantwoordelijken ICT: Peter Bueken, Ken Driessens
  • Verantwoordelijke Infrastructuur: Jos Noteboom

Administratief en technisch personeel

  • Hoofd: Kristel Van Roy
  • Algemeen secretariaat:
    Tom De Winter, Rebecca Van Rie
  • Studentenadministratie:
    Dirk Chamon (adjunct van de directeur), Sabine Muylle, Stany Raskin, Bea Wauters
  • Technisch personeel:
    Johan Dom, Anita Pauwels, Ivan Van Staeyen
  • Keuken:
    Sharri Berkvens, Veronique Boeykens, Hadda El Mahki
  • Huisbewaarster:
    Hilde De Bruyn

 

Raden en comités

Raad van Toezicht

  • Voorzitter: Peter Raes
  • Secretaris: Kristel Van Roy
  • Effectieve leden:
    Emilia De Hertog, Luc De Maesschalck, Ann De Schepper, Jacques D'Havé, Ynse Janssens, Filip Lardon, David Lefevere, Wilfried Lemmens, Silvia Lenaerts, Willem Maes, Carine Reynaerts, Eugène Van Craeyvelt, Theo Van De Kerckhove, Rowan Van Schaeren, Bea Wauters

Bestuurscollege

  • Voorzitter: Peter Raes
  • Secretaris: Kristel Van Roy
  • Leden:
    Jacques D'Havé, Wilfried Lemmens, Kathy Speelman, Kristel Van Roy, Rowan Van Schaeren, Alain Verschoren

Commissie Onderwijs en Onderwijsvernieuwing (COO)

  • Voorzitter: Rowan Van Schaeren
  • Plv. voorzitter: Ilse Bogaert
  • Leden:
    Sylvia Adriaenssens, Griet Bellekens, Willem Bruyndonx, Peter Bueken, Dirk Chamon, Han Jacobs, David Lefevere, Willem Maes, Kathy Speelman, Bie Van Deun, Kristel Van Roy, Ludwina Van Son, Helen Verstraelen, Marc Vervoort

Commissie Wetenschappelijk Onderzoek (CWO)

  • Voorzitter: Rowan Van Schaeren
  • Plv. voorzitter: Marc Vervoort
  • Leden:
    Ilse Bogaert, Kris De Baere, Willem Maes, Geert Potters, Olivier Schalm, Kathy Speelman, Ludwina Van Son

Hogeschoolonderhandelingscomité (HOC)

  • Voorzitter: Rowan Van Schaeren
  • Plv. voorzitter: Dirk Chamon
  • Leden:
    Axel Annaert, Tim Cools, Werner Jacobs, Werner Leenknecht, Raf Maes, Raf Meskens, Jos Noteboom, Uwe Rochus, Mathias Smidt, Marc Sterkens, Helga Van Noten, Ludwina Van Son, Tom Vandersteene, Koen Vastmans, Helen Verstraelen

Steering Council IVH (Institute for Hydrography)

  • Voorzitter: Philippe De Maeyer
  • Secretaris: Mathias Smidt
  • Leden:
    Axel Annaert, Frans Claeys, Alain De Wulf, Lorentz Lievens, Geert Moerkerke, Christophe Sensen, Alex Steffen

Studentenraad

  • Voorzitter: David Lefevere
  • Leden:
    Alexandre Autellet; Vincent Boël, Jonas Claes, Emilia De Hertog, Jeroen Janssens, Faustine Langevin, Thibaud Markadieu, Diego Martinez Vieira, Charles-Vincent Orioli, Hilde Van Stiphout en Ruige Verfaillie